یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در دنیا، اینستاگرام هست که کاربران زیادی رو در بین اپلیکیشن های مختلف ، جذب خودش کرده و به علت داشتن بازدید کنندگان زیاد ، فضایی رو به وجود آورده تا صاحبان مشاغل و برند های مختلف تو اون فعالیت داشته باشن. 

اداره یک پیج اینستاگرام  ، نیازمند این هست که فردی به عنوان ادمین اون رو مدیریت کنه . 

یک ادمین کاربلد و حرفه ای در قدم اول باید آشنایی کامل به اصول ارتباطات تو شبکه های اجتماعی داشته باشه . وظایفی که یک ادمین باید انجام بده ، آشنایی  داشتن با نرم افزارهای تحلیلی مثل: نینجا لیتیکس هست که با توجه به اون بتونه گزارش های آماری رو در قالب فایل های اکسل و ورد تهیه کنه و آخرین لایک های پست هارو در مدت ۱ساعت ، ۲۴ ساعت و یک ماه به دست بیاره.

وظایف و کارهایی که ادمین باید انجام بده ، شامل بارگذاری منظم عکس ، ویدئو و استوری در بعضی از مواقع گذاشتن لایو هست.  همینطور، آشنایی با روش های مختلف تبلیغات و گذاشتن پست های و استوری های تبلیغاتی در مناسبت های خاص .

یکی از مهمترین کارهایی که یک ادمین باید انجام بده ،  نوشتن بیو مناسب با محتوای پیج و  به روز رسانی مطالب پیج هست،  همینطور توانایی استفاده از هشتگ مناسب از دیگر کارهای مهم و تخصصی  ادمین هست که باعثبالارفتن بازدیدکنندگان و لایک و کامنت و محبوبیت پیج شما در اینستاگرام میشه.  

با توجه به شرح وظایفی که راجع به ادمین گفته شد ، انتخاب برای شما راحت شده، زیرا مجموعه تمشک مارکتینگ با داشتن نیرویی خلاق و حرفه ای در زمینه ادمین اینستاگرام ، مسیر رسیدن شما به  این  اشخاص رو هموار کرده و شما با نیروهای آموزش دیده و حرفه ای روبرو هستین که دیگه نیاز ندارین تا به دنبال آموزش این افراد  باشین ، با این کار تو وقت و هزینه شما  هم صرفه جویی میشه و میتونین با انتخابی درست و قیمتی مناسب بهترین هارو در اختیار داشته باشین .

تیم پر قدر ادمین تمشک مارکتینگ با تخصص بالایی که دارن باعث افزایش فالوور های واقعی پیج شما میشن و با خلاقیت و تعامل با کاربران ، تعداد بازدیدکنندگان شما رو بیشتر میکنن که در نتیجه محبوبیت و  دیده شدن شما تو بازار رقابت با سایر رقبا تون میشه. 

آمار بالای بازدیدکنندگان و پیج های موفقی که تیم ادمین تمشک مارکتینگ مدیریت اون ها رو به عهده گرفتن ،گواه این مطلب است. شما  هم میتونین با رفتن به سایت این مجموعه و گرفتن مشاوره های تخصصی با کارشناسان تمشک مارکتینگ تماس بگیرین تا مشاوره رایگان  دریافت کنین و مسیر موفقیت رو به راحتی طی کنین.