آموزش ادمین تخصصی:

اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی در بین مردم، فضای مناسبی برای معرفی و تبلیغ کسب‌وکار و تعامل بیشتر با مشتری به حساب میاد.

برای بهره‌مندی از این پلتفرم قدرتمند و پرنفوذ نیاز به فردی‌ست تا به صورت تمام وقت و حرفه‌ای مدیریت صفحه رو بر عهده داشته باشه.

این فرد که ادمین اینستاگرام نامیده میشه وظیفه ارسال پست از قبیل عکس، ویدیو و نوشتن محتوای مناسب، ارسال استوری‌های تبلیغاتی و تعاملی با مشتری، پاسخگویی کامنت‌ها و دایرکت‌ها و …  رو بر عهده داره.

امروزه ادمین اینستاگرام به عنوان یکی از مشاغل تخصصی در دنیای دیجیتال‌مارکتینگ شمرده میشه و شرکت‌ها و کسب‌وکارها با در اختیار گرفتن افرادی دوره دیده به معرفی و تبلیغ بیزینس خودشون در این شبکه می‌پردازن.

ادمین صفحه با آشنایی و تسلط به برنامه اینستاگرام و استفاده از هشتگ‌ها، شناخت از دنیای دیجیتال‌مارکتینگ و فروش اینترنتی، طراحی استوری‌های جذاب و خلاقانه و تعاملی با مخاطبین، اطلاع از آخرین تغییرات و به‌روزرسانی‌های الگوریتم اینستاگرام، آشنایی با برنامه‌های طراحی و گرافیکی، تسلط نسبی به زبان انگلیسی، امنیت صفحه، گذاشتن لایوهای ویدیویی به مناسبت‌های گوناگون و … با مشتریان و مخاطبین در ارتباط هست و به فروش و رونق بیزینس و تجارت شما کمک می‌کنه.

گروه تمشک‌مارکتینگ با برگزاری دوره‌های تخصصی به آموزش افراد برای فعالیت به عنوان ادمین تخصصی اینستاگرام میپردازه و با تربیت نیروهای حرفه‌ای در این بخش به تجارت‌های مختلف کمک میکنه تا در بخش فضای دیجیتال حضوری پر‌قدرت و چشمگیر داشته باشن.

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی ادمین‌تخصصی با ما در ارتباط باشین.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ:

طبق آخرین آمار، کاربران اینستاگرام به بیش از یک میلیارد نفر رسیده و روزانه بیش از ۶۰۰ میلیون نفر از این شبکه اجتماعی بازدید می‌کنن.

این آمار، نشان دهنده نفوذ و محبوبیت این شبکه اجتماعی در بین مردم و همچنین پتانسیل بالای این رسانه برای استفاده و تبلیغ فعالیت‌های اقتصادی و تبلیغاتی هست.

با آموزش دوره‌های اینستاگرام‌مارکتینگ، با بخش‌ها و قابلیت‌های مختلف این رسانه قدرتمند آشنا میشین، از توانایی و امکاناتی که هشتگ‌گذاری در اختیارتون قرار میده اطلاع پیدا می‌کنین، با الگوریتم اینستاگرام، ویژگی‌ها و خط قرمزهای اون آشنا میشین و به یک مدیر حرفه‌ای در بخش فروش و تبلیغات تبدیل میشین.

داشتن خلاقیت و استراتژی مناسب برای مدیریت صفحه‌، طراحی و تبلیغات خلاقانه و روتین در قسمت استوری، تولید محتوای مناسب و جذاب، آپلود ویدیوها و تیزرهای تیلیغاتیِ با کیفیت و هوشمندانه، تعامل و پاسخگویی مناسب با مخاطبین و …  به رونق کسب‌وکارتون کمک میکنه و باعث دیده شدن تجارت و کسب‌وکارتون در بین رقبا میشه.

گروه تمشک‌مارکتینگ، با برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش ادمین اینستاگرام و اینستاگرام‌مارکتینگ، و با بهره‌گیری از تیم‌های حرفه‌ای استراتژی، تهیه و تولید محتوا، گرافیست و فیلمبرداری‌، با تولید انواع ویدیو و تیزرهای تبلیغاتی، بیزینس‌های کوچک و بزرگ و بنگاه‌های اقتصادی رو در مسیر بهتری قرار داده و به موفقیت‌های چشمگیری رسونده.

با ما سری تو سرها در بیارین و بهتر دیده بشین.

در پلتفرم‌های مختلف ما رو دنبال کنین و با مشاورین ما در تماس باشین تا از راه‌کارها و دوره‌های تخصصی تمشک‌مارکتینگ مطلع بشین.

آموزش اصول دیجیتال‌مارکتینگ:

سهم بزرگی از فروش امروزه به حضور و چگونگی فعالیت در محیط اینترنت و دیجیتال‌مارکتینگ وابسته هست.

دیجیتال‌مارکتینگ به مجموعه روش‌ها و ابزارهایی که برای ارائه و فروش کالا و خدمات در فضای دیجیتال انجام می‌گیره اطلاق میشه که از اصول و چارچوب‌های خاصی پیروی میکنه و برای کسب بهترین نتیجه و ماندن در رقابت با دیگران ناگزیر به رعایت این اصول هستیم.

یکی از مهمترین نکات قبول این مسئله هست که تکنیک‌های فروش مدام در حال تغییر و به‌روز‌رسانی هستن و روش‌های قدیمی دیگر کارآمد نیستن.

شرکت‌های بزرگ و برندهای شناخته شده با تمرکز و سرمایه‌گذاری در بخش هوش‌مصنوعی و استفاده از بات‌های سخنگو با مشتری‌های خود در ارتباط هستن.

استفاده از ویدیوهای لایو و ساخت تیزرهای‌تبلیغاتی حرفه‌ای، به کارگیری تکنولوژی‌های موبایل محور از جمله طراحی اپلیکیشن مخصوص و طراحی سایت برای پلتفرم موبایل، ارتباط و تعامل با مشتری و مخاطبین مانند تشکیل باشگاه مشتریان، سیستم‌های پرداخت آسان و تضمین امنیت آنها، تجزیه و تحلیل مشتری و تشخیص ضعف‌ها و ایرادات و تقویت نقاط قوت، تولید محتوای منحصربه‌فرد و جذاب با تکیه بر تیم تولید محتوایی پویا و خلاق و … گوشه‌ای از اصول و قواعدیست که در دنیای دیجیتال‌مارکتینگ ملزم به رعایت آنها هستین.

گروه تمشک‌مارکتینگ با کارنامه‌ای درخشان در بخش فروش آنلاین و آفلاین و همکاری با گروه‌ها و بیزینس‌های مختلف، آماده همکاری با بیزینس‌های کوچک و بزرگ هست.

با ما در ارتباط باشین و از دوره‌های آموزشی دیجیتال‌مارکتینگ مطلع بشین.